אביזרי מין כתחליף לפרטנר מיני

אני אישה מאוד פשוטה. חיננית- אבל פשוטה. כל מה שאני צריכה כדי להינות ביחסי מין זה פרטנר טוב, אבל כשאני לא במערכת יחסים רצינית אני לא ממהרת לקפוץ לסטוצים. במקום זה אני שולפת את שלל אביזרי מין שאספתי בחיי, ובוחרת לי את אחד מ אביזרי סקס שנראה לי הכי מתאים באותו רגע. יכול להיות שהיכולת ליהנות משימוש ב אביזרי מין בכלל ומ ויברטורים בפרט לעיתים גורם לי לחסור דירבון בלחפש פרטנר מיני מתאים. כי אני חושבת לעצמי בשביל מה לטרוח- לצאת מהבית, להתאפר, להתחיל עם בחורים או לפחות לעשות להם עיניים אם אני יכולה לספק את עצמי ממש בקלות באמצעות שימוש ב ויברטור או ב מוצרי סקס אחרים.

למרות זאת, אי אפשר להתכחש שמציאת בן זוג לחיים זו משימה חשובה מעין כמוה כי אפילו אם אני יכולה להיות מסופקת על ידי הצעצועים שרכשתי ב חנות סקס , אביזרי המין לא ינחמו אותי כשאני עצובה, ובטח לא יקשיבו לי כשאני אחזור מהעבודה וארצה לספר על היום שעבר עליי.

המסקנה היא שאני יכולה להמשיך להנות מהאביזרי מין שלי בכיף, אך אני צריכה לוודא שזה לא גורם לי להיות שאננה ולא לחפש אחר בחיר ליבי. אני מאמינה שברגע שיש לי את המודעות לכך אז אני אחדל מהשאננות, ואחזור לחיפוש אקטיבי אחר זכר אלפא מתאים.

קטגוריות: כללי | להגיב

חידושים בזוגיות

אני והבן זוג שלי כבר הרבה זמן מרגישים שהיחסי מין שלנו בדעיכה, אחרי הכל אנחנו כבר ארבע שנים יחד, כבר עשינו הכל וחווינו הכל, ויחד עם השגרה הגיחה גם ירידה בחשק המיני, או כמו שהפסיכולוגים אוהבים לכנותה- הליבידו. אז הליבידו של שנינו ירד והחלטנו להתייעץ עם סקסולוגית בתחום. היא חיזקה אותנו ואמרה שאנחנו זוג שמתקשר מאוד טוב, ושירידה החשק המיני היא בלתי נמנעת לאחר שלוש שנים של מגורים יחד. עם זאת, היא אמרה שיש מה לעשות.

היא הפנתה אותנו ל חנות סקס טובה ואמינה ואמרה לנו שחשוב מאוד שנלך יחד לשם על מנת לבחור אילו אביזרי מין מתאימים לנו. היא אמרה שחשוב שלא נגביל את עצמנו מראש ל אביזרי סקס או מוצרי סקס ספציפיים אלא ניתן לעצמו את החופש לפנק את עצמנו בשלל דברים.

הדבר הראשון שראיתי כשנכנסנו לחנות סקס היה את שלל ה ויברטורים שהיה בחנות. אי אפשר היה להסתיר את ההתלהבות שלי- איזה ירידה בליבידו ואיזה בטיח! הבן זוג שלי היה יותר זהיר ובחן רבות את ה ויברטור שהפנתי אליו את תשומת ליבו. כבר מהשיטוט בחנות נמלאתי ערגה ורצון לקיים עם הבן זוג שלי סקס.

כשהגענו הביתה התחלתי לנשק אותו בתאווה, ואמרתי לו שהביקור בחנות סקס כבר עשה את שלו, עכשיו צריך לחכות לראות מה יעשו לנו הפינוקים שקנינו שם.

קטגוריות: כללי | להגיב

הגבול בין הרצון הטבעי לקיום יחסים לבין התמכרות למין

מהי בעצם התמכרות למין? כמו בכל התמכרות אחרת, אנשים משתמשים בסקס כדי לשפר את מצב רוחם הירוד כמו דיכאון, ריקנות, חוסר בטחון וחרדה. בזמן האקט המיני מצב רוחם עולה, הם מרגישים מלאי בטחון , ממש כמו אנשים המכורים לסמים, אלכוהול ולאכילה. ההתמכרות לסקס היא גם התמכרות לתחושת העונג, הפורקן והרגיעה, הנלוות לאחר האקט המיני. ישנה השערה שהועלתה ממחקרים שנעשו, שההתמכרות לסקס יכולה לנבוע גם מהתעללות בתקופת הילדות.

התאבון הגדול לסקס אצל אנשים מכורים, מביא אותם לפעילות מינית בתדירות גבוהה, ברוב המקרים אותם אנשים יעדיפו סקס חריג ולא שגרתי, זה אומר סקס בתנוחות שונות, סקס הנלווה באביזרי מין שניתן להשיג מכל חנות סקס , תלבושות מגוונות, סקס במקומות שונים ולא שגרתיים, כמו סקס במקום ציבורי.
רוב האנשים המכורים לסקס הם אנשים מצליחים שלא מסוגלים ליצור קשר אינטימי.
התנהגותם של מכורי מין באה לידי ביטוי בהתנהגות מינית חסרת שליטה, כלומר אין יכולת בחירה אם לקיים יחסי מין או לא, ניסיונות כושלים לשליטה בדחפים המיניים ובהתנהגות המינית.
קשה להודות בהתמכרות למין ולאבחן אותה, בגלל הסודיות שנמצאת סביב עניין הסקס, ומשום שההתמכרות למין לא נלוות בחומרים ממכרים כמו בהתמכרות לסמים ולאלכוהול.
השילוב הקשה ביותר עם האובססיה למין, הוא מצב כלכלי קשה, דבר הגורם תאבון רב גם לכסף. בחלק מהמקרים התאבון לסקס וכסף, מביא את אותם האנשים לתעשיית הפורנו. הם מלאי אשליות שירוויחו הרבה כסף ויעשו את מה שהם אוהבים לעשות-סקס. אבל לתעשיית הפורנו יש צד אכזרי, הכמות הרבה של יחסי מין עם מגוון רחב של אנשים יכולה לגרום למחלות מין, הקאות, קריעת איברים, סבל נפשי וגופני. גברים הנכנסים לתעשיית הפורנו נדחפים לקחת צעד קדימה ולקיים יחסי מין עם גברים אחרים, הופכים אותם להיות הומואים להשכרה- ג'יגולו. אין לך בחירה עם מי לעשות סקס ועם מי לא, איך לעשות את זה ועם איזה אביזרי סקס להשתמש, אם בכלל.
תהליך הטיפול מצריך התערבות של איש מקצוע ואם רוצים גם קבוצות תמיכה. השלב הראשון שצריך לעבור הוא בעצם ההכרה בכך שקיימת בעיה וצריך לטפל בה. למרות הדמיון בין התמכרות למין, להתמכרות לסמים ולאלכוהול הטיפול הוא שונה כיוון שאנו לא רוצים להתנזר מסקס לגמרי, הרי סקס זו פעולה טבעית ונחוצה להמשכיות. בעת הטיפול חשוב לדעת להעריך סקס ואת ההשלכות הנובעות ממנו, להגדיר מטרות ולקחת אחריות, כי יהיו הרבה פיתויים בדרך. הטיפול בהתמכרות מניב שינוי משמעותי בחיי האדם המכור ומחזיר אליו את השליטה על חייו.

קטגוריות: כללי | להגיב

נשים מבוגרות ו אביזרי מין

נשים מבוגרות ו אביזרי מין

אמא שלי החליטה לקנות לי ליום הולדת 25 ויברטור מתנה, זה מאוד מביך שאמא שלך מביאה לך אביזרי מין ליום הולדת אבל זאת הייתה המתנה הכי טובה שקיבלתי.
אני לא יודעת מה היא חשבה לעצמה כשהיא קנתה את זה בד"כ נשים בגיל 50 ועוד מהדור השמרני יותר לא ממהרים להיכנס ל חנות סקס .
היא החליטה לעשות סוויצ' בחיים שלה, שזה מאוד משמח אותי, היא נראית צעירה ב-20 שנה, לאחר שיחה עמוקה הבנתי למה היא נראית כ"כ זוהרת,
גיליתי את הסוד הקשה שאף ילד לא ירצה לשמוע על אמא שלו, אמא שלי משתמשת באביזרי מין, וזה לא נגמר רק בויברטורים!
השימוש בהם גורם לה להרגיש יותר סקסית ומושכת, זה ממש משמח לראות את אמא שלך שמחה וקורנת, ואם זה ככה אני בעד שכל הנשים המבוגרות ישתמשו באביזרי מין אם זה גורם לערך העצמי שלהם לעלות, אז הבנתי שבגלל ההרגשה הטובה שאביזרי המין נתנו לאמא שלי, היא החליטה לקנות לי ויברטור ליום ההולדת, מאוד מתחשב מצדה,
וכמו שאמרתי זאת המתנה הכי טובה שאפשר לקבל, גם כשיש לך בן זוג ואת חושבת שהדבר האמיתי הרבה יותר טוב, אז בואי אני אגלה לך סוד שהשילוב של שניהם הוא הרבה הרבה יותר טוב!

קטגוריות: כללי | להגיב

הויברטור הראשון שלי

אני חובבת סקס מושבעת, סקס אוהבים, סקס מזדמן הכל תופס.

אני מכורה להרגשה שעוברת בכל הגוף, לחמימות ולמגע. העיקר שיהיה הדבר האמיתי ולא איזה אביזר מין קר.

אחרי שנים של בילויים כל העניין התחיל להימאס, שום דבר כבר לא ריגש אותי, הייתי חייבת למצוא אטרקציה חדשה. החלטתי ללכת ל חנות סקס , אולי שם אני אמצא משהו שיוכל להכניס לי קצת אקשן למיטה.

בין המדף של התחתונים האכילים למדף התלבושות הסקסיות העיניים שלי סטות לכיוון אחר, הרגשתי שהויברטורים שם פשוט קוראים לי ולא היה ניתן להתעלם מזה, מהצורות, הגדלים, הצבעים המגוון כ"כ גדול, למרות שזה נוגד לדעה שלי החלטתי לנסות, הרי בסופו של דבר לכל בת שמינית יש ויברטור או היה ויברטור,
אז כנראה שזה לא כ"כ גרוע. באותו הערב ניסיתי את הויברטור החדש שלי, והתמכרתי למשהו חדש, עוצמת הרטט שהוא מספק אף גבר לא יכול לספק.

המלצה שלי לכל הבחורות, תנסו להשתמש בויברטור.

קטגוריות: כללי | להגיב

סרטי סקס באינטרנט

ניסיתם פעם לצפות בסרטי סקס באינטרנט? לפי דעתי זאת תעסוקה מדהימה,
אחלה רעיון להעביר איתו את הזמן וגם ללמוד טכניקה אחת או שניים.
מדי פעם בערבים שאין כ"כ מה לעשות, ובלילות כשאני לא נרדמת אני פותחת את האינטרנט ונכנסת לאתרי סקס, בוחרת את הסרטון שהכי קורץ לי בעין, בד"כ אלה סרטונים שמשלבים שם ויברטורים ואביזרי מין אחרים, בכלל כל הרעיון של אביזרי מין במיטה מומלץ לכל זוג, זה מגוון את חיי המין ורק נותן חשק לעוד.
כנ"ל גם צפייה בסרטוני סקס, לבד או עם הבן זוג זה כמו משחק מקדים, ואפשר ללמוד שם דברים שרק יועילו לחיי המין שלכם.
פלוס נוסף באתרי סקס שגם שם מוכרים אביזרי מין ממש כמו בחנות סקס רק זול יותר, לא צריך לצאת מהבית וזה מגיע בחבילות מאוד דיסקרטיות.
אתרי סקס, אני בעד!
קטגוריות: כללי | להגיב

הספרייה ומה שמעבר

התבקשתי לעשות עבודת מחקר מעמיקה, עבודה שדרשה ממני לבלות המון זמן בספרייה, אחרי כמה שעות של רפרופים בין המדפים דפדופים בלי סוף וסיכומים מייגעים הראש החולני שלי התחיל לחלום בהקיץ, ובתור חובבת סקס מושבעת פתאום כולם מסביבי נראים לי כמו ויברטורים מהלכים, הספרנית הנועזת לבושה עור וסביבה מפוזרים אביזרי מין שונים, העולם שלנו היה יכול להיות הרבה יותר רגוע ולא לחוץ אם הוא באמת היה נראה ככה. התפוח הנוקשה שהכניסה לפה הבחורה משמאלי נראה לי כמו סרט פורנו שמשדרים בתוך חנות סקס בחדר אחורי. לאחר השהייה ארוכה שחבל שנגמרה, חזרתי למציאות הלחוצה והכועסת שלנו והמשכתי לי בסיכומים המתסכלים שלי. מזל שיש לנו את הדמיון שנוכל לפעמים לברוח בעזרתו מהמציאות הכואבת.
קטגוריות: כללי | להגיב

בתולה בת 30

היי שמי מיכל, בת 30, רווקה ו.. בתולה!
אתם בטח שואלים איך זה קרה…
רוב הזמן והכוחות שלי הלכו על קריירה והתקדמות בחיים, ככה שלא נשאר לי זמן לבילויים, היו לי כמה דייטים שהייתי צעירה יותר, אבל לא אהבתי את העובדה שכולם רצו ממני רק סקס, אז זה פשוט לא נמשך, החלטתי לצאת להפסקה מדייטים, והזמן פשוט עף לו ומצאתי את עצמי בגיל 30 רווקה ובתולה.
כמובן שכולם בשלב כזה מנסים להכיר ולשדכך לך, ואמא מתחילה לשאול שאלות ולהטיף "אני רוצה כבר להיות סבתא", " למה את לא כמו הבת של נורית?"
בסוף נכנעתי ללחץ והלכתי לפגישה עם בחור שאמא רצתה להכיר לי, האמת שהמטרה שלי הייתה רק ס-ק-ס זה לא ייתכן  שבגילי המופלג עוד לא חוויתי את זה.
דווקא בחור נאה, לא ידעתי שאמא שלי מסוגלת לזה היינו במסעדה רומנטית, האווירה הייתה נינוחה מאוד והיו פלרטוטים באוויר ואני כבר פנטזתי על התנוחות שנעשה במטבח, בסלון ואם ייצא אז גם בחדר השינה.
הגענו לכניסה של הבית שלי, הייתי בטוחה שימיי כבתולה הולכים להיגמר, אבל הוא פשוט הלך, כנראה ניסה לעשות את הרושם של הבחור שלא מנסה בדייט הראשון, וחבל, כי הפעם זה מה שהרס לו. חשבתי לעצמי מה קורה עם הגברים של היום?!
נכנסתי הביתה, ישבתי ולא האמנתי איך לא חשבתי על זה קודם…ללכת לחנות סקס, לקנות לי ויברטור או כל אביזר מין אחר.
המבחר שהיה שם, פשוט עצום, גדול, קטן, עבה, דק, מחוספס, חלק וכו'…  הרגשתי בגן עדן.
התחדשתי לי בכמה צעצועים חדשים… אחרי שניסיתי אותם הבנתי שהתבזבזו לי הרבה שנים בלי להרגיש אורגזמה, איזה בזבוז!
החיסרון בזה שהוספתי לי עוד שנה- שנתיים של רווקות כי אין את הדחף לסקס ולחפש בן זוג, אבל לפחות אני אשן כל לילה ואקום כל בוקר עם חיוך מסופק!
קטגוריות: כללי | להגיב

מציאות

עלתה לי סוגייה בראשי,לגבי היגיינה,בריאות,וסרטי פורנו.יש לי כמה שאלות בנושא אז פניתי לקבוצה מאוד "גברית",חברים,שיש להם ארגזים של סרטי פורנו.הם נראו לי יודעים את כל התשובות,למרות שתוך כדי צפייה זה בטוח הדבר האחרון שהם חשבן עליו,ויש סיכוי,די גדול,שהרסתי להם את חווית הצפייה הבאה.כשהם יכנסו ל חנות סקס הם יגדו שזה  נורא לא הגייני.ידוע לכל הבנות,מניסיון אישי או מטעויות של אחרות שביצוע יחסי מין אנאליים ואז להמשיך ביחסי מין רגילים,זהו מתכון בדוק לדלקות בדרכי השתן ודלקות ואגינאליות ועוד תחלואות ממש לא נעימות. הבנים אמרו לי שאני משוגעת,אחר כך התעשתו ואמרו שעורכים את הסרט ואז הולכים ומתנקים בחומרי חיטוי.לא נראה לי…אחר אמר שהם לפני הצילומים מחטים אחד את השניה ובכך מונעים את הבעיות,ואחרת אמרה לי שבשביל הכסף הן עושות הכל.אני כבר מדמיינית שבפעם הבאה שהן יראו כוכבת פורנו הם יקשרו אותה ל ויברטורים יחד עם דלקות בדרכי השתן,ידמיינו מוצרי סקס ודלקות ואגינאליות,ובכלל הרסתי להם את חיי המין.מה שטוב הוא שהכנסתי להם קצת מציאות,כי לאחר שעתיים אחד החברה שאל אותי אם אני רצינית לגבי הנושא,ושאל אותי שאלות.לא רציתי להביך אותו, למרות שהייתי חייבת…שאלתי אם הוא נזכר בפרעות ליל אמש,והוא אמר לי "משהו כזה..",שלחתי אותו שיקנה לה אגיסטן,מיץ חמוציות,תור לגניקולוג וכמובן ויברטור כי כנראה היא לא תיגע בו יותר.אין מה לעשות,יש דברים שמשאירים בסרטים,שהן יסבלו מדלקות,אני לא צריכה את זה. אביזרי מין יכולים להיכנס אלי למיטה כל עוד הם ידידותיים למשתמשת,ולא כמו אביזרי סקס שיש באותם סרטים,ענקיים ומאיימים.

קטגוריות: כללי | להגיב

כוחה של אישה

אני חושבת שאישה יכולה "לאיים" במיניותה. היא יכולה להיות חיה במיטה, היא יכולה להיות מלאך. היא יכולה הכל וכל פעם להפתיע מחדש. אם בא לה. אבל במערכת יחסית ארוכה, עצוב כמה שזה נכון, איפשהו יכולים גם לאבד את זה. אז נכון שוכבים ולפעמים הבחורה לא תמיד גומרת, אבל בעצם גם היא יכולה להיסתדר לבד. ואפילו יותר טוב מאשר עם הבן זוג. אם יש לה צורך והפרטנר לא בעיניין- אין בעיה- היא תמיד יכולה להשתמש ב ויברטור או בכל אביזרי מין אחרים שיכולים לעזור לה, או אפילו בלי עזרים, ולהסתדר לבד. תכלס- לא צריך אף אחד. כבר קרה לי שאמרתי לחבר שלי "לא רוצה? לא צריך, אני אסתדר לבד!". ואני חושבת שזה מאיים. כשהפרטנר יודע שלא תמיד צריכים אותו, ולפעמים עדיף גם בלעדיו במיטה, זה מפחיד לו את האגו הגברי. ברור לי שזה עובד גם הפוך, אבל כשהגבר מודע ל אביזרי סקס שמחליפים אותו, זה נותן לו בעיטה לאגו. כשסיפרתי לחבר שלי שביקרתי ב חנות סקס פניו השתנו מחצי חיוך לסימן שאלה תמוה מעל ראשו. אין בעיה להכניס את אותם מוצרי סקס למיטה, עם הבן זוג או בלעדיו. אני לא חושבת יותר מדי לאן זה יכול להוביל, אני פשוט צריכה כאן ועכשיו, ופשוט יכולה להיסתדר לבד. עם עזרת ויברטורים או בלי.

קטגוריות: כללי | להגיב